Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Szanowna Pani,
Zapewne wiadomo Pani, że ul. Droga Hrabska w gm. Raszyn jest w tragicznym wręcz stanie, nienaprawiana już od wielu lat. Niektóre jej odcinki można polecać zamiast \\\”kolejki górskiej\\\” w wesołym miasteczku! W poprzedniorocznych dziurach powstały już dziury tegoroczne i na śiatło dzienne zaczyna wychodzić starożytny bruk. Nazwa ulicy brzmi raczej śmiesznie przy jej stanie technicznym. Moje pytanie jest proste: Kiedy nawierzchnia drogi zostanie naprawiona (poprawiona, wymieniona – cokolwiek!)?
Z powodu tych dziur i wyrw już 4 razy w tym roku musiałem oddawać samochód do poprawy geometrii kół. Aż boję się myśleć jakie ukryte uszkodzenia ujawnią się w nim w przyszłości. Smutne jest też to, że właśnie do powiatu pruszkowskiego trafiają moje podatki (prowadzę firmę w Jankach) a nie przekłada się to na podniesienie standardu życia w powiecie.
Liczę bardzo na podnoszącą na duchu odpowiedź Pani Starosty.
Z poważaniem
Zygmunt Olszewski
mieszkaniec osiedla Hrabski (sic!) Park
Zygmunt Olszewski

Odpowiedź:

Szanowny Panie Zygmuncie,
Informuję, że w bieżącym roku na Drodze Hrabskiej i Al. Hrabskiej, które stanowią jeden ciąg drogi powiatowej Nr 01508, były, w miarę naszych możliwości, wypełniane ubytki.
Ponadto, na odcinku Al. Hrabskiej od drogi krajowej Nr 007 do ul. Opackiego zostanie wyremontowana, masą asfaltobetonową, nawierzchnia co znacznie poprawi komfort jazdy.
W roku 2007, na pozostałym odcinku drogi, postaramy się wykonać podobne prace remontowe.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst