Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Szanowna Pani
Moje kolejne pytanie dotyczy deklaracji złożonyej na poniższych stronach przez Panią i dotyczy ruchu tranzytowego autobusów do Centrum Handlowego
Janki. Cytuję: …Po zakończeniu remontu wiaduktu nad kolejką WKD ciągu ul. Armii Krajowej w Pruszkowie, co nastąpi do 30.05.2006 r., ruch autobusów na starej trasie zostanie przywrócony\\\”
Autobusy do wymienionego Centrum w dalszym ciągu kursują przez Reguły, nie mając tu przystanku; Czy będzie to trwało dalej, czy też zostanie przywrócona ich stara trasa?
Pozdrawiam
Kasia

Odpowiedź:

Szanowna Pani Kasiu,
W odpowiedzi na Pani pytanie informuję, że po zakończeniu prac na wiadukcie w ciągu ul. Armii Krajowej w Pruszkowie i przywróceniu organizacji ruchu bez ograniczenia tonażu do 3,5 t, wystąpiliśmy pismem do firmy MOBILIS Sp. z
o.o. Mościska 4A 05-080 Izabelin, która obsługuje linię, z prośbą o przywrócenie możliwości poruszania się autobusów po trasie Pruszków – ul. A. Krajowej, Pęcice – ul. Pęcicka, Pęcice – ul. Parkowa, Sokołów – ul. Sokołowska, Janki. Jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi w tej sprawie.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst