Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Cytat z wypowiedzi Burmistrza Brwinowa na forum gminy Brwinów z 14.07.2006r.:
\\\”Wymienione przez Państwo ul.: Przejazd, droga w Parzniewie, ale również ul. Sportowa, droga na Mosznę i Kotowic, w Owczarni (Książenicka i Kazimierzowska) i Zółwinie (Południowa, Graniczna) należą do Powiatu Pruszkowskiego. Z posiadanych informacji przetarg na remonty cząstkowe dróg asfaltowych udał się Staroście, został wyłoniony wykonawca tych prac i zgodnie z zapewnieniami od przyszłego tygodnia nastąpią naprawy dziur.\\\”
Jest 04.08.2006 – nie widziałam ani jednej załatanej dziury na wymienionych drogach na Mosznę i Kotowice. W tej chwili obie te drogi są w dużych fragmentach nieprzejezdne.
Chciałabym się zapytać dlaczego, mimo informacji o zakończeniu przetargu i rozpoczęciu prac, nadal nic się nie zmieniło w stanie tych dróg.
Z poważaniem, mieszkanka Brwinowa
Renata

Odpowiedź:

Szanowna Pani Renato,
Wodpowiedzi na Pani pytanie informuję, że w dniach 21.07- 24.07.2006 r. remontowane były na terenie Gminy Brwinów nastepujące drogi powiatowe:
– Nr 01515 Pruszków-Parzniew
– Nr 01430 Brwinów-Milęcin.
W dniach 4, 5, 7 sierpień br. naprawiana była ul. Grodziska i ul. Sportowa w Brwinowie.
Pozostałe drogi powiatowe przebiegające przez Gminę Brwinów będą remontowane w następnej kolejności, w miarę naszych możliwości technicznych.
W miesiącu sierpniu br. planowane jest również wykonanie nakładki asfaltobetonowej na drodze powiatowej nr 01433 w miejscowości Moszna na odcinku o dł.360 mb.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst