Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Pani Starosto, w jakim terminie możemy spodziewać się położenia nowej nawierzchni na najbardziej zniszczonym odcinku ul. Grodziskiej w Starej Wsi?? Mam nadzieję, ze niedługo, ponieważ na tym odcinku droga dosłownie się \\\”rozsypuje\\\”, a wykonane kilka dni temu uzupełniania ubytków było wykonane w sposób pozostawiający wiele do życzenia (większe ubytki naprawiono a mniejsze pozostały). Proszę o sprawdzenie wykonania tych prac.
Pozdrawiam

P.S. Proszę pamiętać o moich propozycjach odnośnie kursowania busa na trasie Rozalin – Pruszków przez Starą Wieś.
Jacek Bajerski

Odpowiedź:

Uprzejmie informuję, że w dniach 15,16,17 marca br. wykonany został remont cząstkowy największych ubytków na w/w drodze. Ze względu na dużą ilość uszkodzeń nawierzchni dróg po okresie zimowym remontowane są obecnie największe uszkodzenia na wszystkich drogach powiatowych.
Odnośnie zmiany trasy autobusu kursującego z Pruszkowa do Rozalina, mogę tylko powtórzyć moją odpowiedź na już raz zadane przez Pana pytanie, że w czasie trwania umowy wykonywania usługi, udzielonej w drodze przetargu nieograniczonego, nie ma możliwości wprowadzenia zmian w umowie. Zasygnalizowany przez Pana problem postaramy się rozwiązać w nowym postępowaniu przetargowym

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst