Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Pracuję w Regułach i codziennie pokonuję odcinek od kolejki do pracy ul. Regulską do Alej Jerozolimskich. Po nawet niewielkich opadach deszczu wzdłóż ulicy Regulskiej tworzą się kałuże. Wszyscy przechodnie są zalewani strugami wody spod kół samochodów, które pędzą nie zważając na pieszych.
Przed remontem ulicy, kierowcy zwalniali bo bali się dziur w ulicy, więc czasami można było uniknąć zalania. Remont poprawił komfort jazdy kierowcom, bo mogą śmigać szybciej i nie martwią się o swoje samochody, ale dla pieszych nic się nie zmieniło, a wręcz pogorszyło. Remont został tak przeprowadzony, że spadek jest w stronę chodnika. Po drugiej stronie ulicy, gdzie nie ma chodnika, woda nigdy nie zalega. Czy notable odpowiedzialni za remont tej ulicy znają słowo rynsztok. Taki \\\”wynalazek\\\” stosowany jest w Grodzisku Maz. Nie przedstawię na forum słów, którymi przechodnie obrzucają kierowców i tzw. \\\”górę\\\”
Czy rachunki za pranie odzieży mamy wysyłać na adres starostwa? Czy ubrania, które nawet w pralni nie mogli wyczyścić wysyłać do starostwa i domagać się odszkodowania za ich zniszczenie?
Krzysztof

Odpowiedź:

Szanowny Panie,
Z ubolewaniem przeczytałam Pana pytanie. Wraz z przeprosinami proszę przyjąć ode mnie zapewnienie, że w okresie wiosennym wraz wykonawcą robót przeprowadzimy przegląd wyremontowanego odcinka ul. Regulskiej (droga powiatowa Nr 01502). Wykryte usterki wynikające ze złego wykonania prac remontowych zostaną usunięte przez wykonawcę.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst