Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Dlaczego nie ma informacji na temat bieżących działań starostwa? Myślę, że dostęp do internetu jest dla wielu osób ograniczony więc jest to dość kiepska forma komunikacji z wyborcami. Czy nie byłoby wskazanym podjęcie prób nawiązania bliższej współpracy z lokalnymi mediami. Mam tu na myśli np. lokalne gazety czy nawet lokalne radio.
Pozdrawiam.
michał

Odpowiedź:

W odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie informuję, że w miesięczniku \”Głos Pruszkowa\” regularnie, około 5 każdego miesiąca, ukazuje się stały dodatek pt. \”Głos Powiatu Pruszkowskiego\”, którego wydawcą jest Powiat Pruszkowski. Znajdują się w nim informacje na temat bieżących działań Starostwa, jak również o tym, co wydarzyło się w Powiecie na przestrzeni mijającego miesiąca. \”Głos Pruszkowa\” można znaleźć w kioskach i sklepach w Pruszkowie i miejscowościach Powiatu. Zapraszam do lektury.

O pracach Starostwa informuję również w programie informacyjnym \”Panorama Pruszkowska\”, który emituje telewizja kablowa w Pruszkowie.

Z ilości pytań do Starosty, które dochodzą do mnie z pośrednictwem strony internetowej Powiatu Pruszkowskiego wnoszę z przyjemnością, że wiele osób ją odwiedza i że jest to jeden z dobrych sposobów komunikowania się z Państwem.

Z lokalnymi gazetami bardzo chętnie współpracujemy, jeżeli są taką współpracą zainteresowane.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst