Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Planowane wyłączenie wody w Pruszkowie

Komunikaty

KOMUNIKAT

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, zakład Pruszków informuje o znacznym spadku ciśnienia wody lub jej braku przy maksymalnych rozbiorach w budynkach mieszkalnych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej w mieście Pruszków.

4 grudnia br. od godziny 9.00 do 5 grudnia br. do godz. 3.00 planowane jest wstrzymanie dostaw wody. W ciągu 18 godzin wykonawca będzie przełączał zasilanie w wodę Pruszkowa z pracującego obecnie zastępczego odcinka sieci do wyremontowanego wodociągu. Operacja ta jest skomplikowana technicznie ze względu na dużą średnicę przewodu.

Prosimy Mieszkańców o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody na czas planowanych prac, ponieważ w części Komorowa oraz na terenie osiedli: Prusa, Staszica, Śródmieście, Parkowa, Ostoja w Pruszkowie, nastąpi odczuwalny spadek ciśnienia lub jego całkowity brak, szczególnie na wyższych kondygnacjach budynków.

Spółka uruchomi awaryjne ujęcia na terenie miasta, dlatego ciśnienie w kranie może okresowo wzrastać, w porze najmniejszego rozbioru wody przez Mieszkańców

Zwracamy się z prośbą o śledzenie informacji o przebiegu prac i planowanej godzinie włączenia magistrali, które będą zamieszczane na stronie internetowej pod adresem www.mpwik.com.pl

Lokalizacje beczkowozów z wodą pitną:

– ul. Emancypantek przy ul. Lalki
– ul. Antka przy ul. Placówki
– ul. Powstańców 10
– ul. Bolesława Prusa 35
– ul. Sienkiewicza przy ul. Ołówkowej
– ul. Akacjowa 6
– al. Niepodległości przy ul. Drzymały
– ul. Andrzeja przy ul. Ewy
– ul. Bolesława Prusa 1.

Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować czas ich występowania.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst