Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Wyłączenia magistrali wodociągowej DN 800 w ciągu Al. Jerozolimskich, na odcinku, ul. Żytnia – Al. Tysiąclecia, wynikających z jej modernizacji.

Komunikaty

KOMUNIKAT

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Pruszkowie uprzejmie informuje o możliwości wystąpienia poważnego obniżenia ciśnienia wody bądź jej braku, przy maksymalnych rozbiorach w budynkach mieszkalnych, biurowcach, obiektach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Pruszkowa i Piastowa, oraz całkowitego braku wody w Regułach.

Obniżenie ciśnienia wody lub jej brak nastąpi w dniu 18-11-2011 od godz. 23:00 do dnia 19-11-2011 do godz. 05:00. W/w wyłączenie spowodowane jest modernizacją magistrali wodociągowej zasilającej rejon pasma pruszkowskiego w wodę.

W tym czasie zostaną uruchomione wszystkie awaryjne stacje uzdatniania wody o lokalnym zasięgu działania oraz będą rozstawione beczkowozy. Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.mpwik.com.pl.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst