Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zmiana organizacji ruchu w ul. J. Sowińskiego, J. Piłsudskiego, I. Prądzyńskiego oraz P. Wysockiego

Komunikaty

KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Piastowie informuje, że w nocy z dnia 27 na 28 kwietnia 2011 roku zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. J. Sowińskiego, na odcinku od ul. J. Sułkowskiego do Al. Wojska Polskiego, ul. P. Wysockiego (od ul. Piłsudskiego do Al Wojska Polskiego), ul. I. Prądzyńskiego (od ul. Piłsudskiego do ul. Sułkowskiego) oraz ul. J. Sułkowskiego (od ul. Prądzyńskiego do ul. Sowińskiego).

Powyższe podyktowane jest awaryjną naprawą magistrali wodociągowej dn 400mm (ul. J. Sowińskiego) oraz wymianą wodociągu dn 100mm (ul. J. Sowińskiego i Toruńska)
Nie będzie możliwy przejazd ul. J. Sowińskiego na wprost przez ul. J. Piłsudskiego zarówno dla pojazdów jadących od strony Al. Wojska Polskiego jak i od ul. J. Sułkowskiego. Nie będzie możliwy skręt z ul. J. Piłsudskiego w ul. J. Sowińskiego.

Objazdy poprowadzone zostaną:
– kierunek w stronę Al. Wojska Polskiego – ul. J. Piłsudskiego, P. Wysockiego
Przystanek autobusowy „Toruńska 01”, zostanie przeniesiony w ul. J. Sowińskiego przed skrzyżowaniem z ul. J. Piłsudskiego.
Na ul. P. Wysockiego wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu – w stronę Al. Wojska Polskiego oraz zakaz zatrzymywania i postoju.
– kierunek w stronę pętli Ogińskiego – ul. J. Piłsudskiego, I. Prądzyńskiego, J. Sułkowskiego. Przystanek autobusowy „Al. Piłsudskiego 02” zostanie przeniesiony na ul. I. Pradzyńskiego.

Na ul. I. Prądzyńskiego oraz na ul. J. Sułkowskiego, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania i postoju.
Zlikwidowane zostanie przejście dla pieszych przez wschodni wlot skrzyżowania ul. J. Piłsudskiego i J. Sowińskiego. Ruch pieszy przez ul. J. Sowińskiego odbywać się będzie przejściem na zachodnim wlocie.

Przewidywany termin zakończenia prac wodociągowych i drogowych – do dnia 03 czerwca 2011 roku. Inwestorem prac jest miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Prosimy o ostrożną i uważną jazdę oraz przestrzeganie wprowadzonych zmian.

źródło: www.piastow.pl

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst