Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Fotografowie amatorzy na start

Komunikaty

KOMUNIKAT

Od 1 października Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza fotografów amatorów do udziału w czwartej edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Konkurs trwa do 30 października br.

Organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Mazowsza. Do urzędu marszałkowskiego wpłynęło już w sumie ponad 8 tysięcy prac, z czego aż 3 tysiące w zeszłym roku. Co roku, ze względu na wysoki poziom nadsyłanych prac przed trudnym zadaniem staje jury konkursu. W ubiegłym roku zdecydowano się nagrodzić aż 10 osób.

\Mazowsze bliskie sercu” to konkurs skierowany zarówno do tych młodszych, jak i nieco starszych. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy lubią fotografować, mieszkają lub uczą się na Mazowszu, a co ważne znają miejsca, które warto pokazać innym za pomocą fotografii.

W tym roku uczestnicy konkursu mogą nadsyłać po trzy zdjęcia w ramach każdej z dwóch kategorii: krajobraz i architektura. Format fotografii nie może być mniejszy niż 13×18 cm. Każda zgłaszana do konkursu praca powinna być opisana na odwrocie – tytuł konkursu, tytuł zdjęcia, kategoria, imię, nazwisko i adres autora, telefon oraz e-mail.

Na zwycięzców konkursu w obu kategoriach czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: 3 tys. zł – za zajęcie pierwszego miejsca, 2 tys. zł – za zajęcie drugiego miejsca oraz 1,5 tys. zł – za zajęcie trzeciego miejsca. Osoby wyróżnione otrzymają zestawy upominkowe.

Prace w formie odbitek wraz z zapisem na płycie CD należy składać bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa lub przesyłać na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa z dopiskiem: Konkurs \Mazowsze bliskie sercu\.

Konkurs trwa od 1 do 30 października br. (decyduje data stempla pocztowego).

Marta Milewska
Rzecznik Prasowy
Urząd Marszałkowski
Województwa Mazowieckiego

Źródło i więcej informacji na stronie:
http://www.mazovia.pl/?a=news&id=7295

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst