Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Nowy samochód dla Powiatowej Straży Pożarnej w Pruszkowie

Samorząd

Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie otrzymała nowy samochód ratowniczo – gaśniczy.

W dniu 3 listopada Powiat Pruszkowski zawarł umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dotyczącą udzielenia przez Fundusz dotacji na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, przeznaczonego dla potrzeb Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Następnie, w dniu 22 listopada, w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie dokonała zakupu średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego marki MAN TGM 15.290, rok produkcji 2011, za kwotę 749 tys. 520 zł., na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. Tego samego dnia Komenda Powiatowa PSP odebrała samochód.

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 354 tys. 520 zł., Powiatu Pruszkowskiego w wysokości 200 tys. zł., Gminy Nadarzyn w wysokości 180 tys. zł. oraz Gminy Pruszków w wysokości 15 tys. zł.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst