Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Szanowni Państwo!

Samorząd

W związku z udziałem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie w polskiej edycji eliminacji do Międzynarodowego Konkursu na „Najlepszy Obiekt Sportowy i Rekreacyjny”,
organizowanej przez IAKS International, Międzynarodowy Komitet Olimpijski oraz Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski bardzo serdecznie zapraszamy do głosowania na obiekty sportowe MOS, przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie.

Zasady głosowania

Należy wejść na stronę http://najlepszyobiekt.pl/glosuj, odnaleźć zdjęcie naszego obiektu pod hasłem „Pruszków (mazowieckie)”, następnie kliknąć w zdjęcie, aby przejść do głosowania.

Głosowanie odbywa się przy pomocy serwisu społecznościowego Facebook, poprzez dodanie znacznika „Lubię to!” do konkretnego obiektu. Każdy posiadacz konta na portalu FB może oddać nieograniczoną ilość głosów!

Oprócz podanego powyżej sposobu głosowania można również wejść na stronę facebook.com/NajlepszyObiekt. Kandydata do tytułu (czyli MOS Pruszków !) odnajdujemy w albumie Głosuj na Najlepszy Obiekt i oczywiście głosujemy na Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pruszkowie.

Prosimy o udostępnienie zdjęć obiektów MOS i zaproszenia do głosowania jak największej liczby Państwa znajomych, przyjaciół, sympatyków MOS oraz wszystkich innych Internautów.

Zwycięża obiekt z największą ilością głosów „Lubię to”!

Dziękujemy!!!

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst