Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Konkurs Konsumencki rozstrzygnięty!

Samorząd

Został rozstrzygnięty konkurs konsumencki organizowany przez Elżbietę Smolińską Starostę Pruszkowskiego pt. „Informacyjna Ulotka Konsumencka”. Celem konkursu było propagowanie wiedzy konsumenckiej wśród młodzieży uczęszczającej do szkół Powiatu Pruszkowskiego.

Była to już trzecia edycja konkursu konsumenckiego w Powiecie Pruszkowskim. W tym roku młodzież była poproszona o zaprojektowanie ulotki konsumenckiej informującej o ważnych przepisach konsumenckich lub przestrzegającej przed czyhającymi na konsumentów pułapkami. W konkursie wzięło udział 37 prac.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 maja podczas Sesji Powiatu Pruszkowskiego. Zwycięzca otrzymał w nagrodę tablet. Za zajęcie drugiego miejsca nagrodą była kamera cyfrowa a trzeciego – aparat fotograficzny. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali kamery internetowe.

Oto laureaci:

I miejsce – Magdalena Wieteszka (Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie);
II miejsce – Zuzanna Konecka (Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie);
III miejsce – Sylwia Wąsewicz (Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie);
wyróżnienia – Paula Nędzarek (Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie); Karolina Tadzik (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Pruszkowie);
Paulina Leszczyńska (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Pruszkowie); Paulina Bąk (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Pruszkowie);
Mateusz Nadzikiewicz (Zespół Szkół im. F. Nansena w Piastowie);
Robert Cackowski (Zespół Szkół im. F. Nansena w Piastowie);
Emilia Ciurkowska (Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Pruszkowie).

Gratulujemy!

Prezentacja trzech zwycięskich prac

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst