Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Komiks uczennicy ze Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie zajął trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy

Samorząd

Paula Nędzarek z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie zajęła trzecie miejsce w III edycji konkursu na najlepszy komiks, którego tematem przewodnim był „Człowiek – najlepsza inwestycja”. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas „Rocznej Konferencji Podsumowującej Wdrażanie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Mazowszu”.

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie od 1 września do 31 października br. prowadził nabór prac do III edycji konkursu na najlepszy komiks „Człowiek – najlepsza inwestycja”. Przedsięwzięcie miało na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat korzyści płynących z członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Uczestnikami mogli być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zamieszkali na terenie województwa mazowieckiego. Zadaniem uczniów było stworzenie pracy plastycznej w formie komiksu, która miała pokazać wpływ Unii Europejskiej na zmiany, jakie zachodzą na rynku pracy dzięki projektom realizowanym z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Spośród nadesłanych na konkurs 102 prac, jury wybrało 10 laureatów. Trzecie miejsce i nagrodę – iPoda, zdobyła Paula Nędzarek, która uczestniczyła w konkursie po raz trzeci i była laureatką dwóch poprzednich edycji.

Serdecznie Gratulujemy!

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst