Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Ewa Telega – Prezes K40 – nominowana do "Gwiazd dobroczynności"!

Samorząd

Już od 29 listopada można oddawać głosy w II edycji konkursu “Gwiazdy Dobroczynności”. Plebiscyt organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z tygodnikiem “Newsweek Polska”, jest największą w Polsce, najbardziej medialną kampanią społeczną, promującą zaangażowanie społeczne gwiazd oraz inicjatywy organizacji pozarządowych w Polsce.

Miło nam Państwa zawiadomić, że Prezes Stowarzyszenia K40 – Ewa Telega została nominowana w kategorii „własna działalność społeczna”. Prosimy o oddanie głosu na Ewę – wystarczy wejść na stronę: www.gwiazdydobroczynnosci.pl i wziąć udział w konkursie. Głosujemy do 10 stycznia 2011 r. Ważny jest każdy głos! Liczymy na Państwa maile! Można głosować wielokrotnie z 24 – godzinnym odstępem między logowaniem. Dziękujemy.

Stowarzyszenie K40

“Gwiazdy Dobroczynności” mają na celu popularyzację postaw prospołecznych poprzez pokazanie osób publicznie znanych, które angażują się w działania dobroczynne. Celem konkursu “Gwiazdy Dobroczynności” jest wyłonienie najbardziej zaangażowanych społecznie polskich gwiazd, promocja cennych inicjatyw i organizacji społecznych, aktywizowanie społeczeństwa na polu działań społecznych.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst