Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

IV Powiatowe Targi Pracy w Pruszkowie

Samorząd

Zdzisław Sipiera Starosta Pruszkowski i Robert Radziwonka Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie zapraszają absolwentów, osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy z terenu naszego powiatu, w tym w szczególności osoby niepełnosprawne na IV Powiatowe Targi Pracy.

Targi odbędą się 7 października br. w godz. 10.00 – 14.00 w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego. Do udziału zaproszeni zostali pracodawcy z terenu Powiatu Pruszkowskiego, jak i spoza jego obszaru. Swój udział w imprezie zadeklarowało ponad 40 wystawców, m.in. przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe, a także okoliczne firmy handlowe, hotelowe i gastronomiczne, ochroniarskie oraz zakłady pracy chronionej. W czasie Targów osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z Pracodawcami oferującymi różnorodne oferty zatrudnienia, w tym także dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo będzie można uzyskać porady z zakresu doradztwa zawodowego i planowania kariery. Dostępne będą punkty informacyjne w których m.in. będzie można skorzystać z pomocy pośredników pracy oraz usług doradców zawodowych m.in. z zakresu przepisów prawa pracy, szkoleń zawodowych. Osoby odwiedzające będą mogły skorzystać z następujących ofert pracy, m.in. spawacz, ślusarz, monter, tokarz, frezer, operator CNC, technolog, stolarz, kierowca, grafik, kucharz, pracownik obsługi lotniska, sprzedawca, piekarz, magazynier, przedstawiciel handlowy, kelner, pracownik ochrony, konfekcjoner, recepcjonista, pracownik marketingu, informatyk, rejestratorka medyczna, opiekun osób starszych.

Na Targach nie zabraknie również stoiska z zagranicznymi ofertami pracy w ramach sieci EURES, stoiska informacyjno – doradczego pracowników Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie oraz stanowiska pracowników Urzędu Pracy, którzy będą służyć pomocą i informacją w zakresie doradztwa zawodowego, przygotowania dokumentów aplikacyjnych, szkoleń oraz innych aktywnych form wsparcia dostępnych w Urzędzie.

Serdecznie zapraszamy na IV Powiatowe Targi Pracy, ponieważ to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania pracodawców z osobami poszukującymi pracy oraz do zapoznania się z potrzebami lokalnego rynku pracy.

Plakat

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst