Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Puchar Fair-Play dla drużyny Powiatu Pruszkowskiego

Samorząd

W tym roku reprezentacja Powiatu Pruszkowskiego po raz pierwszy wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Samorządów w Piłce Nożnej Mazovia Cup. Nasz zespół zdobył puchar Fair-Play, a w samych zawodach zajęła 22 miejsce.

Turniej Mazovia Cup zorganizowany został już po raz ósmy. Wzięło w nim udział 27 reprezentacji jednostek samorządu terytorialnego z całego Mazowsza. Mecze rozgrywane były 28 i 29 maja na boiskach w Jabłonnie, Legionowie, Wieliszewie oraz Józefowie (gm. Nieporęt). Pierwszy dzień turnieju nie był udany dla naszej reprezentacji – we wszystkich meczach przeciwnicy okazali się lepsi. Znacznie lepszą formę drużyna Powiatu Pruszkowskiego zaprezentowała dzień później. Wygraliśmy 3:2 z Pionkami, 3:0 z Powiatem Wyszkowskim oraz 3:0 ze Szpitalem Bródnowskim. Trzy wygrane zapewniły nam ostatecznie 22 miejsce na 27 drużyn biorących udział w turnieju. Nasza drużyna zdobyła również puchar Fair-Play. Gratulujemy!