Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Spotkanie robocze w Ursusie

Samorząd

22 maja w Urzędzie Dzielnicy Ursus odbyło się pierwsze spotkanie władz Powiatu Pruszkowskiego i warszawskiej dzielnicy Ursus dotyczące modernizacji drogi powiatowej na odcinku od ul. Sienkiewicza w Piastowie (ul. Dworcowa) do skrzyżowania z ul. Regulską w Michałowicach i Ursusie (ul. Bodycha). Omawiano także koncepcję budowy ronda u zbiegu ul. Regulskiej i Bodycha.

W naradzie udział wzięli Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy, Zdzisław Sipiera Starosta Pruszkowski, Ewa Borodzicz Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pruszkowie i pracownicy merytoryczni dzielnicy Ursus.

Przeprowadzenie tej inwestycji będzie miało za zadanie poprawę bezpieczeństwa komunikacyjnego w tym rejonie, a także będzie wiązało się z ułatwieniem dojazdu do Warszawy mieszkańcom powiatu. Wspólnie z gminą Michałowice i miastem Piastów Powiat Pruszkowski chce doprowadzić do realizacji tej tak oczekiwanej przez naszych mieszkańców inwestycji. Wymaga to wielu ustaleń dotyczących między innymi finansowania oraz wyboru optymalnych rozwiązań dotyczących zaprojektowania drogi.

Foto

Foto

Foto

Foto

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst