Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Wigilia dla osób starszych i samotnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie

Samorząd

Z inicjatywy społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli, dyrekcji i pracowników przy wsparciu i ofiarności rodziców już po raz dziewiąty, w piątek, 12 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie odbyło się spotkanie świąteczne dla osób starszych i samotnych. W wigilii udział wzięli również Krzysztof Rymuza Wicestarosta Pruszkowski, Jan Starzyński Prezydent Pruszkowa, Maria Makowska Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego oraz ksiądz Dariusz Boguszewski Proboszcz Parafii św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Spotkanie dla osób starszych i samotnych to nie tylko życzenia świąteczne, łamanie się opłatkiem, wspólny posiłek, program artystyczny – „Jasełka”, pięknie przygotowany przez uczniów, ale przede wszystkim czas spędzony w radosnym, miłym, świątecznym nastroju.

Uczestnikami wigilii były osoby objęte opieką Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie, mieszkańcy bursy w Zespole Ośrodków Wsparcia i Interwencji Kryzysowych w Piastowie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszkowie, oraz podopieczni Stowarzyszenia „Otwarta Dłoń” i Parafii Św. Józefa Oblubieńca w Pruszkowie, którzy na zakończenie uroczystej kolacji otrzymali paczki świąteczne, w których znajdowały się produkty żywnościowe.

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst