Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Powiat Pruszkowski na Targach Nieruchomości i Wnętrz

Samorząd

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska w sobotę i niedzielę (29-30 marca) w godzinach od 10.00 do 16.00 na Targi Nieruchomości i Wnętrz (HALA ZNICZ, Pruszków ul. Bohaterów Warszawy 4).

Powstające na terenie Powiatu Pruszkowskiego osiedla mieszkaniowe zyskują na popularności wśród tych, którzy cenią życie z dala od problemów dużych aglomeracji miejskich przy jednoczesnej możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Atrakcyjne otoczenie przyrodnicze, bogate dziedzictwo kulturowe i historia stanowią idealną bazę dla wszelkich form turystyki i wypoczynku, a planowane do sprzedaży tereny zagwarantują komfort życia mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą, w której zaprezentujemy zainteresowanym atrakcyjne działki z możliwością budowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budynków usługowych zlokalizowanych w Pszczelinie (Brwinów) na terenie Powiatu Pruszkowskiego.

Odwiedzający nasze stoisko będą mieli możliwość uzyskania konsultacji z naszymi pracownikami z zakresu:
architektury – pracownicy służyć będą poradami dotyczącymi przygotowywania niezbędnych dokumentów wymaganych przed rozpoczęciem inwestycji budowlanych;
gospodarki nieruchomościami – udzielane będą szczegółowe informacje dotyczących działek przeznaczonych na sprzedaż, będących własnością Powiatu Pruszkowskiego i Skarbu Państwa;
inwestycji i drogownictwa – pracownicy udzielać będą informacji dotyczących realizowanych i projektowanych inwestycji drogowych w odniesieniu do istniejącego zaplecza komunikacyjnego.

Powiatowy Rzecznik Konsumentów będzie udzielał porad dotyczących m. in. zakupu mieszkania, domu, działki, a także zaplanowanego remontu.

Serdecznie zapraszamy.

Plan hali

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst