Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Nowy komisariat w Raszynie już otwarty

Aktualności, Raszyn, wydarzenia

W gminie Raszyn policjanci i mieszkańcy mogą już korzystać z nowego Komisariatu Policji. 23 października odbyło się uroczyste otwarcie połączone  z wizytacją obiektu.

Stary budynek, z którego korzystano do tej pory był obiektem nie dość, że wiekowym, ale też nieprzystosowanym do obecnych standardów. Brakowało w nim miejsca do przeprowadzania przesłuchań, wykonywania czynności procesowych i wystarczającej przestrzeni dla interesantów. Nowy budynek oddano do użytku po 1,5 roku prac. W nowoczesnym komisariacie do dyspozycji interesantów i policjantów znajdują się: punkt przyjęć interesantów, dyżurka, recepcja, sanitariaty, pomieszczenia biurowe. Ponadto ulokowano tu: pomieszczenia do przesłuchań osób pokrzywdzonych przestępstwem, pokoje dla świadków i do wykonania czynności procesowych z osobami zatrzymanymi, magazyn uzbrojenia, salę odpraw, szatnie i magazyn dowodów rzeczowych. Wraz z symbolicznie przekazanymi 23 października kluczami, policjanci otrzymali również nowy radiowóz.

Projekt bez tytułu(4)Projekt bez tytułuProjekt bez tytułu(6)Projekt bez tytułu(3)Projekt bez tytułu(2)Projekt bez tytułu(5)Projekt bez tytułu(28)Projekt bez tytułu(7)

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst