Nowy komisariat w Raszynie już otwarty

Aktualności, Raszyn, wydarzenia

W gminie Raszyn policjanci i mieszkańcy mogą już korzystać z nowego Komisariatu Policji. 23 października odbyło się uroczyste otwarcie połączone  z wizytacją obiektu.

Stary budynek, z którego korzystano do tej pory był obiektem nie dość, że wiekowym, ale też nieprzystosowanym do obecnych standardów. Brakowało w nim miejsca do przeprowadzania przesłuchań, wykonywania czynności procesowych i wystarczającej przestrzeni dla interesantów. Nowy budynek oddano do użytku po 1,5 roku prac. W nowoczesnym komisariacie do dyspozycji interesantów i policjantów znajdują się: punkt przyjęć interesantów, dyżurka, recepcja, sanitariaty, pomieszczenia biurowe. Ponadto ulokowano tu: pomieszczenia do przesłuchań osób pokrzywdzonych przestępstwem, pokoje dla świadków i do wykonania czynności procesowych z osobami zatrzymanymi, magazyn uzbrojenia, salę odpraw, szatnie i magazyn dowodów rzeczowych. Wraz z symbolicznie przekazanymi 23 października kluczami, policjanci otrzymali również nowy radiowóz.

Projekt bez tytułu(4)Projekt bez tytułuProjekt bez tytułu(6)Projekt bez tytułu(3)Projekt bez tytułu(2)Projekt bez tytułu(5)Projekt bez tytułu(28)Projekt bez tytułu(7)