Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Samorządowcy zapraszają na turniej charytatywny „Przyjazna Dłoń”

Aktualności, Edukacja i sport, Raszyn, Samorząd

Centrum Sportu Raszyn zaprasza Mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego na Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej „Przyjazna Dłoń”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 10 marca 2019 r. w hali sportowej CSR w Raszynie przy ul. Sportowej 30. Start zaplanowano o godzinie 10:00. Turniej jest dedykowany pamięci piłkarzy, którzy trenowali w KS Raszyn, a odeszli przedwcześnie po walce z chorobą nowotworową – Leszkowi Ciarce i Andrzejowi Nockiewiczowi.

Wydarzeniu przyświeca szczytny cel. Jest nim zbiórka pieniędzy na rzecz osób cierpiących na choroby nowotworowe – podopiecznych Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie.

Zachęcamy do kibicowania drużynom, wśród których pojawią się reprezentacje kancelarii Sejmu i Senatu RP, samorządowców z Gminy Raszyn, Powiatu Pruszkowskiego, Mieszkańców Gminy Raszyn oraz klubów KS Raszyn, UKS Łady i GKS Podolszyn. Zapraszamy również do wspierania działalności Fundacji poprzez zakup „cegiełek” oraz wpłat na konto.

Spikerem zawodów będzie znany dziennikarz sportowy Bogdan Saternus, tak więc nie zabraknie emocji i dobrej zabawy. Prosimy o trzymanie kciuków za naszą samorządową reprezentację oraz liczne przybycie na turniej i zakup „cegiełki” – warto pomagać. Do zobaczenia!

 

Happy soccer player with cup in hand celebrating victory . Mixed media

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst