Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Aktualności, Kultura, Pruszków, wydarzenia

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Zarząd Powiatu Pruszkowskiego i Stowarzyszenie K40 zapraszają wszystkie babcie i dziadków na wyjątkowy koncert.

Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie na ulicy Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie. Gościem głównym będzie aktorka Teatru Ateneum MAGDALENA ZAWADZKA. Program recitalu zatytułowanego „Pamiętnik liryczny”, który zaprezentuje artystka, złożony jest między innymi z piosenek Wojciecha Młynarskiego, Mariana Hemara, Jeremiego Przybory, wierszy w formie śpiewanej Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, oraz z utworów premierowych napisanych specjalnie dla Magdy Zawadzkiej przez Marcina Sosnowskiego. Artystce towarzyszyć będzie Katarzyna Łochowska – wokal, oraz pianista Marcin Mazurek. Przed gwiazdą wystąpią dzieci z KaChórku – dziecięcej grupy wokalnej działającej przy Stowarzyszeniu K40.

Bezpłatne zaproszenia na koncert mogą Państwo odbierać już od 15 stycznia, od godziny 18:00 w recepcji Centrum Kultury i Sportu.
Serdecznie zapraszamy!

plakat Koncert z okazji Dnia Babci i dziadka opcja e

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst