Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Wyjątkowa potańcówka w strefie Letniej Sceny Nowej Stacji

Aktualności, Kultura, Pruszków

Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Stowarzyszenie „Forum Pruszków” – koordynator pruszkowskich Śniadań w Parku i Centrum Handlowe „Nowa Stacja” zapraszają na sąsiedzką potańcówkę z muzyką na żywo. Organizatorzy zaangażowali świetnych muzyków swingowo-jazzowych formacji oraz wodzireja, który rozpocznie potańcówkę warsztatem tańca swingowego. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 września w godz. od 18:00 do 21:00 w strefie Letniej Sceny Nowej Stacji (ul. Sienkiewicza 19 w Pruszkowie). Wstęp wolny. 

Impreza wpisuje się w projekt pt. „Natworking po sąsiedzku” – oddolną działalność koordynatora Śniadań w Parku na rzecz rozwoju wolontariatu i wymiany kontaktów, dlatego podczas imprezy będzie zapewnione komfortowe i ocieplone miejsce do swobodnych rozmów, wymiany wizytówek, strefa zabaw z dziećmi, a także stoisko z kawą i słodkościami.

Organizatorzy zapewniają:

  • zadaszoną i wygodną przestrzeń, z której możemy korzystać przez cały wieczór,
  • menu lokalnej gastronomii,
  • wydzieloną strefę z animatorami i atrakcjami dla dzieci i młodzieży.

Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zachęca do finansowego wsparcia inicjatywy Śniadań w Parku. Wśród osób, które to zrobią, podczas potańcówki ok. godz. 20:00 zostaną rozlosowane upominki. Link do wpłat znajduje się tutaj: www.forumpruszkow.pl/wplacam. Zapraszamy do udziału!

Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku w relacjach foto-video.

71404421_2053333258101084_4378965075214467072_o

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst