Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

LUCIANO D’ABBRUZZO – koncert muzyki włoskiej

Aktualności, Kultura, Pruszków

Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski i Małgorzata Pachecka Wójt Gminy Michałowice oraz Stowarzyszenie „Przyjazne Jutro” zapraszają na wyjątkowy koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luciano d’Abbruzzo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 17:00 w sali audytoryjnej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Luciano d’Abbruzzo pochodzi z Vico nel Lazio – włoskiego miasteczka w prowincji Frosinone, 100 km na południowy wschód od Rzymu. Artysta tam dorastał i tam kształtowała się jego wrażliwość twórcza oraz muzyczna. Śpiewa i gra na fortepianie, a jego muzyka to nostalgiczne oraz pełne emocji utwory bliskie poezji śpiewanej, łączone z elementami popu i rock’a. Luciano grał dla Papieża Jana Pawła II w Stolicy Apostolskiej oraz występował z licznymi koncertami w Regionie Lazio. We wrześniu tego roku wydaje nowy album pt. „II Guardiano del Bosco” i już niebawem rusza w trasę koncertową po Italii. Zanim to nastąpi, artysta złoży wizytę w naszym kraju w ramach polsko-włoskiej wymiany kulturowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny – za okazaniem wejściówek, które będą dostępne od wtorku, 1 października od godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszkowie przy ul. Drzymały 30, pok. nr 403 (piętro IV, wejście C). Uwaga! Informujemy, że nie wydajemy wejściówek przed podaną datą i godziną oraz nie prowadzimy rezerwacji telefonicznych. Osoby, które przybędą na koncert bez wejściówek, zostaną wpuszczone na salę audytoryjną tylko w przypadku dostępnych wolnych miejsc, dopiero po zajęciu ich przez osoby posiadające wejściówki.

Liczba miejsc jest ograniczona.

LUCIANO-D’ABBRUZZO

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst