Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

VIII Powiatowe Targi Pracy w Pruszkowie

Aktualności, Pruszków

Zachęcamy do udziału w ósmej edycji Powiatowych Targów Pracy w Pruszkowie, które odbędą się w czwartek, 10 października w godz. od 10:00 do 13:00, w Hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Gomulińskiego 4. Udział w wydarzeniu wezmą m.in.: firmy produkcyjne i usługowe, a także okoliczne obiekty handlowe, firmy ochroniarskie oraz zakłady pracy chronionej.

Na Targach nie zabraknie również stoiska z zagranicznymi ofertami pracy w ramach sieci EURES, stoiska informacyjno – doradczego pracowników Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie, instytucji szkoleniowych oraz stanowiska pracowników Urzędu Pracy, którzy będą służyć pomocą i informacją w zakresie doradztwa zawodowego, przygotowania dokumentów aplikacyjnych, szkoleń oraz innych aktywnych form wsparcia dostępnych w Urzędzie.

Targi Pracy to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania osób poszukujących pracy z pracodawcami, a dla pracodawców do zaprezentowania swojej oferty zatrudnieniowej na lokalnym rynku pracy.

Zgłoszenia zainteresowanych pracodawców będą przyjmowane do 27 września – deklarację uczestnictwa dostępną na stronie: pruszkow.praca.gov.pl można przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@puppruszkow.pl, faksem (22) 770 20 21, lub dostarczyć osobiście do pokoju 129 w siedzibie Urzędu, przy ul. Drzymały 30 w Pruszkowie.

PUP_2019_plakat2

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst