Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Przebudowa skrzyżowania Al. Kasztanowej i ul. Osiedlowej oraz ul. Młodości w Ruścu

Aktualności, Gospodarka i inwestycje, Pruszków

We wtorek, 4 czerwca 2019 roku Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski i Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego podpisali umowę dotyczącą przebudowy skrzyżowania drogi powiatowej Al. Kasztanowej i dróg gminnych: ul. Osiedlowej i ul. Młodości w miejscowości Rusiec, w gminie Nadarzyn. 

W ramach inwestycji planowane jest wykonanie pasa do skrętu w lewo w ul. Osiedlową oraz pasa włączenia w lewo z ul. Osiedlowej w stronę Młochowa. Wykonane zostaną również perony w miejscu występowania zatok autobusowych, jezdnia o dwóch pasach ruchu, rozdzielonych liniami, azyl w miejscu wyznaczonego przejścia dla pieszych oraz zatoka autobusowa. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu dojeżdżających do Szkoły Podstawowej w Ruścu.

Wykonawcą jest firma Fal – Bruk Sp. z o.o.sp.k. Koszt realizacji umowy wyniesie 979 080 zł.

W związku z inwestycją od 11 czerwca 2019 roku planowane są roboty drogowe. Utrudnienia w ruchu potrwają do 23 lipca 2019 roku. Objazdy prowadzone będą: Al. Katowicką, ul. Przemysłową, ul. Młochowską i ul. Mazowiecką. Całkowite zamknięcie skrzyżowania planowane jest po zakończeniu roku szkolnego.

Za niedogodności przepraszamy.

***

Projekt czasowej organizacji ruchu – objazdu zamkniętego odcinka drogi:

Tablica nr 1:

3a

Tablica nr 2:

4

Tablica nr 3:

5a

Tablica nr 4:

1

Tablica nr 5:

2

mapa

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst