Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

„Pies i Kot Miesiąca” – przygarnij zwierzaki z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt

Aktualności, Pruszków

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepłego domu i przyjaznej dłoni człowieka – dlatego pragniemy zaprosić Państwa do „adopcji” zwierząt, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć wiernego, czworonożnego przyjaciela. Aby to ułatwić, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działające na terenie naszego powiatu zachęca do zapoznawania się z regularnymi ogłoszeniami dotyczącymi adopcji zwierząt. Na łamach naszej strony internetowej oraz na powiatowym Facebook’u, dwa razy w miesiącu prezentujemy wybrane przez stowarzyszenie psy i koty, które już wkrótce mogą stać się Państwa przyjaciółmi. 

W maju „Psem Miesiąca” został Prezes, który został znaleziony na Żbikowie (Pruszków). Nikt go nie szukał, ani za nim nie tęsknił – Prezes czeka więc na troskliwych opiekunów. Odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. To sympatyczny i ufny pies, który nie sprawia problemów, ładnie chodzi na smyczy, pilnuje się opiekuna, jest skupiony i uważny. W ocenie tymczasowych opiekunów to zwierzak z potencjałem szkoleniowym. Prezes mógłby nauczyć się wielu sztuczek, jeśli ktoś poświęciłby mu trochę czasu. Lubi wyzwania i interakcję z człowiekiem.

Prezes posiada książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad psem. Osoby zainteresowane przygarnięciem zwierzaka prosimy o kontakt telefoniczny: 698-940-045 lub e-mail: kontakt@psnrz.org.pl.

Charakterystyka szczegółowa:
– wielkość: średni
– wiek: ok. 6 lat
– odrobaczenie: tak
– szczepienia: tak
– zachipowany: tak
– kastracja: tak
– stosunek do psów: pozytywny
– stosunek do kotów: nie sprawdzono
– stosunek do dzieci: nie sprawdzono

PIES MIESIĄCA (1)

„Kotem Miesiąca” w maju został pięciomiesięczny kotek o imieniu PI. Kocha koty i ludzi – szuka domu z kocim towarzystwem. Potrafi korzystać z kuwety, jest zdrowy i szczepiony.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad zwierzakiem oraz deklaracja kastracji kota w odpowiednim czasie. Osoby zainteresowane przygarnięciem Pi prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 601-355-428.

PIES MIESIĄCA

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst