Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

„Pies Miesiąca” – przygarnij zwierzaka z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt

Aktualności, Pruszków

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepłego domu i przyjaznej dłoni człowieka – dlatego pragniemy zaprosić Państwa do „adopcji” zwierząt, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć wiernego, czworonożnego przyjaciela. Aby to ułatwić, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działające na terenie naszego powiatu zachęca do zapoznawania się z regularnymi ogłoszeniami dotyczącymi adopcji zwierząt. Na łamach naszej strony internetowej oraz na powiatowym Facebook’u, dwa razy w miesiącu będziemy prezentować wybrane przez stowarzyszenie psy i koty, które już wkrótce mogą stać się Państwa przyjaciółmi. 

Jeszcze w kwietniu „Psem Miesiąca” został Cyryl – duży i przyjazny pies. Zdaniem tymczasowych opiekunów ze stowarzyszenia, jego miły charakter nie pasuje do dosyć groźnego wyglądu. Zwierzak uwielbia przytulanie i zabawy. Uroku dodaje mu modne umaszczenie marengo. Cyryl najlepiej będzie czuł się na podwórzu z ciepłą budą z możliwością wejścia do domu (w zależności od jego nastroju). Potrafi w sposób zdyscyplinowany chodzić na smyczy.

Zwierzak posiada książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad psem. Osoby zainteresowane przygarnięciem Cyryla prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 698-940-045.

Charakterystyka szczegółowa:
– wiek: 9 lat
– wielkość: duży
– odrobaczenie: tak
– szczepienia: tak
– chip: tak
– kastracja: tak

2

„Kotem Miesiąca” w kwietniu została starsza kotka Bunia. Jest trochę nieufna, ale po niedługim czasie pięknie mruczy i potrafi tulić się do człowieka. Zwierzak ma już swoje lata, więc szuka ciepłego domu i dobrego właściciela, który zapewni jej odpowiednią opiekę i dużo miłości. Bunia może przebywać w towarzystwie innego spokojnego kota. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad zwierzakiem. Osoby zainteresowane przygarnięciem Buni prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 601-355-428.

Charakterystyka szczegółowa:
– wiek: ok. 10 lat
– kolor: białobura
– szczepienia: tak
– testy felv/fiv: ujemne
– kastracja: brak danych
– chip: nie
– stosunek do kotów: obojętny
– stosunek do psów: nie sprawdzono
– stosunek do dzieci: nie sprawdzono

1

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst