Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Starostwo Powiatowe w Pruszkowie ma nowego Sekretarza

Aktualności, Edukacja i sport, Pruszków, Samorząd

W piątek, 1 marca nastąpiła zmiana na stanowisku Sekretarza Powiatu Pruszkowskiego. Małgorzata Kucharska piastująca tę funkcję od 8 marca 2018 roku przekazała swoje obowiązki Michałowi Landowskiemu.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kucharskiej za dotychczasowe zaangażowanie i wzorową pracę, czego dowodem jest 11 nagród Starosty Powiatu Pruszkowskiego w latach 2011-2018 oraz odznaczenie Brązowym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia w 2019 roku. Życzymy powodzenia w dalszej pracy w Powiecie Pruszkowskim na stanowisku Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. 

Obecny Sekretarz Michał Landowski – samorządowiec, od urodzenia związany z Powiatem Pruszkowskim jest z wykształcenia prawnikiem i politologiem. Przez 10 lat pracował w Urzędzie Miasta Pruszkowa, gdzie przez blisko 2 ostatnie lata pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa. Jest współautorem komentarza do ustawy o finansach publicznych w zakresie jednostek samorządu terytorialnego, certyfikowanym audytorem systemu zarządzania jakością oraz liderem i animatorem organizacji pozarządowych.

Życzymy Panu Michałowi Landowskiemu wytrwałości i sukcesów na nowej ścieżce zawodowej.

DSC_0991

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst