Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Uwaga! Tymczasowe wyłączenie ruchu na ul. Sienkiewicza (od 10 czerwca 2018)

Aktualności, Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców Pruszkowa. W związku z II etapem przebudowy ul. Sienkiewicza, od niedzieli 10 czerwca 2018 roku ruch w obu kierunkach na odcinku od ul. Staszica do ul. Stalowej zostanie wstrzymany.

Organizacja ruchu przewiduje całkowite zamknięcie ul. Sienkiewicza na odcinku od ulicy Staszica (na wysokości wjazdu do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej) do ulicy Stalowej. Ruch samochodowy od strony dworca PKP zostanie skierowany na ulicę Stalową, która na czas objazdu nadal będzie drogą jednokierunkową. Objazd w stronę dworca PKP został wytyczony ul. Powstańców i ul. Chopina. Ważną informacją dla drogowców jest również zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Stalowej i ul. Powstańców – od 10 czerwca drogą z pierwszeństwem na tym skrzyżowaniu będzie ul. Stalowa i ul. Plantowa, a ul. Powstańców będzie drogą podporządkowaną.

Inwestor budowy „Nowej Stacji”, który prowadzi przebudowę ul. Sienkiewicza, deklaruje zakończenie prac i przywrócenie pełnego ruchu od września 2018 r.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst