Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zapraszamy na „Zdrową Niedzielę 2018”

Aktualności, Pruszków

Zachęcamy do udziału w Pikniku Medycznym „Zdrowa niedziela w Powiecie Pruszkowskim”, który odbędzie się w niedzielę 27 maja 2018 r. w godz. 9:00-14:00 przy Kościele św. Kazimierza w Pruszkowie (ul. Kraszewskiego 23).

W trakcie pikniku zostaną przeprowadzone badania profilaktyczne w kierunku astmy, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego oraz chorób serca. Będzie można również spotkać się z lekarzami ginekologami i położnymi, uzyskać konsultacje dotyczące laktacji i opieki okołoporodowej oraz zrobić USG 4D.

Ponadto prowadzone będzie poradnictwo i dystrybucja materiałów edukacyjnych (związanych z profilaktyką raka piersi, uzależnień oraz boreliozy) przez specjalistów z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie.

Swoje stanowiska będą miały również Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Zespół Ośrodków Wsparcia z Piastowa. Będzie można przy nich uzyskać darmową konsultację prowadzoną przez psychologów, pedagogów, logopedów oraz specjalistów od profilaktyki uzależnień, przemocy i szeroko pojętego kryzysu. Swój udział w imprezie zapowiedziało Stowarzyszenie Braci Ubogich oraz Pruszkowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Socjus.

Plakat A3_

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst