Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Strefy Płatnego Parkowania w Pruszkowie? Zapraszamy na spotkanie!

Aktualności, Pruszków

Zapraszamy na otwarte spotkanie, podczas którego omówimy wyniki ankiety dotyczącej planu wprowadzenia przez Miasto Pruszków Stref Płatnego Parkowania. Spotkanie odbędzie się w środę 29 listopada o godzinie 18:00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana w Pruszkowie.

Strefy płatnego parkowania to proponowane przez Miasto Pruszków rozwiązanie dla braku miejsc postojowych w centrum miasta. Powiat Pruszkowski jako zarządca ulic, których m.in. miałaby dotyczyć strefa płatnego parkowania, przed podjęciem decyzji postanowił zbadać opinie mieszkańców na ten temat. Od 6 października do 3 listopada razem z Fundacją Upstarter zbieraliśmy ankiety w tej sprawie. Swoją opinię mieszkańcy mogli wyrazić na wiele sposobów: przez Internet, w siedzibie Starostwa, na ulicach Pruszkowa, czy poprzez lokalne portale i prasę. Ilość zebranych odpowiedzi pozwala stwierdzić, że wyniki są reprezentatywne. Łącznie w badaniu wzięło udział 1390 osób, z czego 1303 wypełniło ankietę elektronicznie, a 87 w wersji papierowej. Stanowi to odpowiednio 2,3% populacji miasta Pruszkowa (ok. 60 tyś) i 0,8% populacji Powiatu Pruszkowskiego (ok. 155 tys).

Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane podczas otwartego spotkania dla mieszkańców. Zapraszamy w środę 29 listopada o godzinie 18:00 do LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie (ul. Daszyńskiego 6) do dyskusji na temat jej wyników i samej propozycji wysuniętej przez Miasto Pruszków na rozwiązanie problemu parkowania w Pruszkowie.

Facebook_sterfy_parkowania_900x900px

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst