Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

VI Powiatowe Targi Pracy w Pruszkowie

Aktualności, Pruszków

27 września 2017 r. w Hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4, w godzinach 10:00 – 13:00 odbędzie się szósta edycja Powiatowych Targów Pracy.

Do udziału w tegorocznych Targach Pracy Powiatowy Urząd Pracy zaprosił pracodawców z terenu Powiatu Pruszkowskiego, jak i spoza jego obszaru. Swój udział zadeklarowało 40 wystawców, m.in. firmy produkcyjne, usługowe, spedycyjne oraz logistyczne, a także obiekty handlowe, gastronomiczne i magazynowe.

Na Targach nie zabraknie również stoiska z zagranicznymi ofertami pracy w ramach sieci EURES, stoiska informacyjno-doradczego pracowników Okręgowego Inspektoratu Pracy
w Warszawie, instytucji szkoleniowych oraz stanowiska pracowników Urzędu Pracy, którzy będą służyć pomocą i informacją w zakresie doradztwa zawodowego, przygotowania dokumentów aplikacyjnych, szkoleń oraz innych aktywnych form wsparcia dostępnych w Urzędzie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych Powiatowych Targach Pracy – są one okazją dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy do nawiązania bezpośredniego kontaktu
z pracodawcami.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst