Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Powstał kolejny powiatowy punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

Aktualności, Brwinów, Pruszków

Na terenie Powiatu Pruszkowskiego dostępna jest nieodpłatna pomoc prawna, jak i również nieodpłatne poradnictwo obywatelskie. Dzięki współpracy rządu, samorządu i organizacji pozarządowych system gwarantuje mieszkańcom dostęp do bezpłatnych porad prawnych. Miło nam Państwa poinformować, że w poniedziałek, 17 czerwca 2019 roku został otwarty kolejny powiatowy punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego – tym razem w Brwinowie przy ul. Turystycznej 4. Dzięki uprzejmości Arkadiusza Kosińskiego Burmistrza Gminy Brwinów, który zapewnił odpowiednie warunki lokalowe, każdy mieszkaniec gminy i powiatu może swobodnie skorzystać z profesjonalnego i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego prowadzonego przez Fundację Honeste Vivere wyłonioną w trybie otwartego konkursu ofert.

Więcej informacji na temat udzielania nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Pruszkowskim znajdą Państwo na naszej stronie: kliknij tutaj.

Godziny otwarcia punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Brwinowie oraz kontakt w celu zapisu:
poniedziałki – godz. 10.00–14.00
wtorki – godz. 14.00–18.00
środy – godz. 10.00–14.00
czwartki – godz. 14.00–18.00
piątki – godz. 10.00–14.00

Zgłoszenia należy dokonać z co najmniej z 2 dniowym wyprzedzeniem telefonicznie pod numerem telefonu: 22 738-14-63 lub e-mailowo pod adresem: npp@powiat.pruszkow.pl.

1 2 3 4

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst