Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Kultura

Rozstrzygnięcie eliminacji powiatowych XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wiatr, wypadek, ogień. woda – strażak zawsze rękę poda”.

W dniu 18 marca 2010 r. Powiatowa Komisja Konkursowa w składzie:
1. Alina Dorada – Krawczyk – przewodnicząca – artysta – plastyk,
2. Sławomira Janicka – sekretarz – przedstawiciel Powiatu Pruszkowskiego,
3. Danuta Parys – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie; członek komisji,
4. Małgorzata Choroś – przedstawiciel Powiatu Pruszkowskiego; członek komisji,
5. mł. bryg. Mariusz Kowszun – przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie; członek komisji,
rozstrzygnęła eliminacje powiatowe XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wiatr, wypadek, ogień. woda – strażak zawsze rękę poda”.
Celem konkursu była edukacja dzieci i młodzieży w zakresie zachowania bezpieczeństwa w momencie występowania wszelkiego typu zagrożeń.

Do etapu wojewódzkiego Powiatowa Komisja Konkursowa zakwalifikowała:

I grupa – grupa młodsza: 6-8 lat – szkoła podstawowa
Adrian Fill lat 8, Gminny Ośrodek Pracy z Rodziną w Brwinowie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Barbary Korytkowskiej.

II grupa – grupa średnia: 9-12 lat – szkoła podstawowa
Agata Kopczyńska lat 10, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 8
im. W. Broniewskiego w Pruszkowie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Grażyny Tyszko.

III grupa – grupa starsza: 13-16 lat – gimnazjum
Michał Zieliński lat 15, uczeń Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Aldony Pomianowskiej.

IV grupa – uczniowie niepełnosprawni
Igor Stawierej, uczeń Niepublicznego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brwinowie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Doroty Ignaczewskiej.

Wyróżnienia otrzymują:

I grupa
1. Julia Paździerz lat 7, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Skłodowskiej – Curie w Piastowie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Edyty Bielawskiej.
2. Oliwia Fill lat 6, Gminny Ośrodek Pracy z Rodziną w Brwinowie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Barbary Korytkowskiej.

II grupa
Lena Gluźniewicz lat 10, uczennica Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi – praca wykonana pod kierunkiem Pani Grażyny Cyrkler.

III grupa
Sylwia Długołęcka lat 15, uczennica Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Aldony Pomianowskiej.

IV grupa
Olga Górska, Justyna Godlewska, Agata Kasprowicz – uczennice Niepublicznego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brwinowie – praca wykonana pod kierunkiem Pani Doroty Ignaczewskiej.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst