Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Bal na koniec trzeciej edycji Projektu "Powiat Pruszkowski Szansą Twojego Rozwoju"

Kultura

Karnawałowa zabawa, śpiew, tańce i występ iluzjonisty to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na gości ostatniego już spotkania integracyjnego Projektu „Powiat Pruszkowski Szansą Twojego Rozwoju”, które obyło się 14 lutego br.

Bal karnawałowy był ostatnią imprezą integracyjną w ramach trzeciej edycji Projektu „Powiat Pruszkowski Szansą Twojego Rozwoju”. Sala bankietowa zgromadziła blisko sto osób. W imprezie uczestniczyli beneficjenci Projektu oraz przedstawiciele władz Powiatu Pruszkowskiego i samorządu, a wśród nich Starosta Pruszkowski Elżbieta Smolińska, Wicestarosta Pruszkowski Agnieszka Kuźmińska, Członek Zarządu Hanna Kuran oraz radny Powiatu Pruszkowskiego i Przewodniczący Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Grzegorz Jastrzębski. – Cieszę się, że skorzystaliście Państwo z Projektu. Trzecia edycja Projektu właśnie się kończy, ale mam dobrą wiadomość. Powiat Pruszkowski przystępuje właśnie do czwartej edycji i mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy. Życzę wszystkim dobrej zabawy – mówiła Elżbieta Smolińska.

Karnawałowa impreza, podczas której goście bawili się, śpiewali i tańczyli, była także okazją, by przypomnieć sukces Projektu „Powiat Pruszkowski Szansą Twojego Rozwoju”. Głównym jego celem jest zwiększenie szans na rynku pracy i przygotowanie do życia społecznego i zawodowego osób zagrożonych wykluczeniem. Powiat Pruszkowski realizuje Projekt już po raz trzeci. Wartość tegorocznej jego edycji to ponad 675 tys. zł, z których blisko 90 proc. stanowi dotacja z Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt przewiduje udzielenie wsparcia 77 osobom, z których 54 to osoby niepełnosprawne. Aktualnie Powiat przystępuje do realizacji czwartej edycji Projektu.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst