Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Obchody Dnia Seniora w Powiecie Pruszkowskim

Kultura

Zdzisław Sipiera Starosta Pruszkowski i Ewa Telega Prezes Stowarzyszenia K 40 serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszego powiatu na dwudniowe obchody Dnia Seniora w Powiecie Pruszkowskim.

Rozpoczynamy w piątek 16 października o godz.17.00 w Piastowie w Miejskim Ośrodku Kultury zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 24 koncertem Jerzego Połomskiego – największej gwiazdy muzyki rozrywkowej.

W sobotę 17 października o godz.17.00 zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury na spektakl przygotowany przez seniorów z Grupy Teatralnej TEATRALNIA, działającej w ramach warsztatów K40 dla osób 60+. Seniorzy mają już za sobą udaną premierę w Komorowie, a teraz zaprezentują swój spektakl u nas w Pruszkowie. Scenariusz do przedstawienia powstał na podstawie sztuki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w opracowaniu uczestników zajęć i reżysera spektaklu Karoliny Skrzyńskiej, która także przygotowała oprawę muzyczną przedstawienia. Scenografię zaprojektowały i wykonały Elżbieta i Alicja Raczkowskie. W spektaklu wystąpią: Magdalena Kulisiewicz, Zbigniew Kozak, Wiktoria Kulesza, Ewa Fabjan, Jolanta Sikorska, Krystyna Budzaj, Elwira Martynowicz, Grażyna Siczek, oraz Irmina Kniat-Pol.

Wstęp wolny!

Foto

Foto

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst