Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Kino Letnie powraca!

Kultura

Jeśli jesteś miłośnikiem dobrych filmów to tej okazji nie możesz przegapić. 28 czerwca startuje czwarta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego. W malowniczej scenerii parku przy Pałacu Ślubów wyświetlone zostaną największe kinowe hity ostatnich lat.

Pruszkowskie Kino Letnie to obowiązkowa pozycja na mapie wakacyjnych atrakcji w mieście. Widzowie poprzednich edycji imprezy podkreślają niepowtarzalny klimat imprezy. Najlepsze filmy obejrzeć można w niedzielne wakacyjne wieczory pod letnim gwieździstym niebem, w jednym z najpiękniejszych zakątków Pruszkowa.

Tradycyjnie już na widzów czeka dziesięć seansów, po jednym na zakończenie każdego wakacyjnego weekendu. W czerwcu i w lipcu projekcje będą zaczynać się w niedziele o godz. 21.30, a w sierpniu o godz. 20.30. Na pl. Jana Pawła II stanie ogromny pneumatyczny ekran kinowy. Wystarczy zabrać rodzinę i przyjaciół, zaopatrzyć się w koc i przepis na przyjemny letni wieczór gotowy. Organizatorzy zadbali, aby każdy film w komfortowych warunkach mogło obejrzeć kilkuset widzów.

A jakie filmowe hity zobaczymy? Każdy znajdzie coś dla siebie. Wyświetlone zostaną: thriller „Panaceum” Stevena Soderbergha, „Labirynt” Denisa Villeneuve, „Więzień labiryntu” Wesa Balla, „Zniewolony” Steva McQueena, „Non-Stop” z Liamem Neesonem i Julianne Moore, „Sekretne życie Waltera Mitty” z Benem Stillerem, polska „Yuma”, „Wielkie wesele” w gwiazdorskiej obsadzie oraz „Jobs” czyli biografia twórcy marki Apple.

Pierwszy pokaz w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego odbędzie się w niedzielę, 28 czerwca, o godz. 21.30. Zobaczymy thriller „Zaginiona dziewczyna”, w którym pierwszoplanową rolę zagrał Ben Affleck. Przygotujcie się więc na moc filmowych atrakcji, Pruszkowskie Kino Letnie nie pozwoli Wam się w wakacje nudzić! Do zobaczenia na placu Jana Pawła II.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest firma Odyssey – nowy salon i serwis marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Maximus Fashion Center, Praktiker Polska, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej.

Więcej informacji na stronie: www.kino.wpr24.pl

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

Repertuar:
28.06.2015 – Zaginiona dziewczyna
05.07.2015 – Yuma
12.07.2015 – Więzień labiryntu
19.07.2015 – Panaceum
26.07.2015 – Wielkie wesele
02.08.2015 – Labirynt
09.08.2015 – Zniewolony
16.08.2015 – Non-stop
23.08.2015 – Sekretne życie Waltera Mitty
30.08.2015 – Jobs

Foto

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst