Kino Letnie powraca!

Kultura

Jeśli jesteś miłośnikiem dobrych filmów to tej okazji nie możesz przegapić. 28 czerwca startuje czwarta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego. W malowniczej scenerii parku przy Pałacu Ślubów wyświetlone zostaną największe kinowe hity ostatnich lat.

Pruszkowskie Kino Letnie to obowiązkowa pozycja na mapie wakacyjnych atrakcji w mieście. Widzowie poprzednich edycji imprezy podkreślają niepowtarzalny klimat imprezy. Najlepsze filmy obejrzeć można w niedzielne wakacyjne wieczory pod letnim gwieździstym niebem, w jednym z najpiękniejszych zakątków Pruszkowa.

Tradycyjnie już na widzów czeka dziesięć seansów, po jednym na zakończenie każdego wakacyjnego weekendu. W czerwcu i w lipcu projekcje będą zaczynać się w niedziele o godz. 21.30, a w sierpniu o godz. 20.30. Na pl. Jana Pawła II stanie ogromny pneumatyczny ekran kinowy. Wystarczy zabrać rodzinę i przyjaciół, zaopatrzyć się w koc i przepis na przyjemny letni wieczór gotowy. Organizatorzy zadbali, aby każdy film w komfortowych warunkach mogło obejrzeć kilkuset widzów.

A jakie filmowe hity zobaczymy? Każdy znajdzie coś dla siebie. Wyświetlone zostaną: thriller „Panaceum” Stevena Soderbergha, „Labirynt” Denisa Villeneuve, „Więzień labiryntu” Wesa Balla, „Zniewolony” Steva McQueena, „Non-Stop” z Liamem Neesonem i Julianne Moore, „Sekretne życie Waltera Mitty” z Benem Stillerem, polska „Yuma”, „Wielkie wesele” w gwiazdorskiej obsadzie oraz „Jobs” czyli biografia twórcy marki Apple.

Pierwszy pokaz w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego odbędzie się w niedzielę, 28 czerwca, o godz. 21.30. Zobaczymy thriller „Zaginiona dziewczyna”, w którym pierwszoplanową rolę zagrał Ben Affleck. Przygotujcie się więc na moc filmowych atrakcji, Pruszkowskie Kino Letnie nie pozwoli Wam się w wakacje nudzić! Do zobaczenia na placu Jana Pawła II.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest firma Odyssey – nowy salon i serwis marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Maximus Fashion Center, Praktiker Polska, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej.

Więcej informacji na stronie: www.kino.wpr24.pl

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

Repertuar:
28.06.2015 – Zaginiona dziewczyna
05.07.2015 – Yuma
12.07.2015 – Więzień labiryntu
19.07.2015 – Panaceum
26.07.2015 – Wielkie wesele
02.08.2015 – Labirynt
09.08.2015 – Zniewolony
16.08.2015 – Non-stop
23.08.2015 – Sekretne życie Waltera Mitty
30.08.2015 – Jobs

Foto