Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

IX edycja konkursu fotograficznego "Mazowsze bliskie sercu"

Kultura

Ruszyła IX edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Już po raz kolejny swój talent mogą zaprezentować fotografowie amatorzy z Mazowsza. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Turystyczne Mazowsze ”.

Nabór prac potrwa do 16 czerwca br. Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo. W pierwszym etapie Jury wybierze nie więcej niż dziesięć wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z ASP w Warszawie. Wyjazdowe weekendowe warsztaty odbędą się we wrześniu br., w plenerach Mazowsza. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów Jury wybierze 3 zwycięskie prace, a laureaci zostaną wyróżnieni podczas finałowej gali i otrzymają nagrody.

Zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej http://www.mazovia.pl

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst