Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Trwa przebudowa drogi powiatowej 3111W pomiędzy Domaniewkiem a Moszną

Gospodarka i inwestycje

11 maja rozpoczęły się prace na drodze powiatowej 3111W na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 701 w miejscowości Domaniewek do drogi powiatowej nr 3112W (przedłużenie ul. Promyka w Pruszkowie) w miejscowości Moszna Wieś. Na realizację tej inwestycji powiat pruszkowski otrzymał dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Przebudowa będzie gruntowna i obejmie wymianę nawierzchni, odtworzenie rowów, remont przepustów, na miejscu powstanie również chodnik i ścieżka rowerowa. Roboty drogowe idą bardzo sprawnie i wszystko wskazuje na to, że uda się je zakończyć przed terminem tzn. droga może zostać otwarta nawet na przełomie lipca i sierpnia. By się to udało, na miejsce wykonawca sprowadził dodatkowych robotników oraz sprzęt budowlany.

Objazd został poprowadzony ulicami Promyka (droga powiatowa nr 3112W), Żbikowską (droga gminna nr 310949W), Domaniewską (droga wojewódzka nr 701) w Pruszkowie. W godzinach rannych kierowcy mogą napotkać utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Promyka i Przejazdowej, tam na prośbę Starostwa Powiatowego, policjanci mają kierować ruchem. Do zmotoryzowanych, którzy mogą ominąć ten rejon, zwracamy się o skorzystanie z tras alternatywnych.

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst