Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Czwartki lekkoatletyczne w Powiecie Pruszkowskim

Edukacja i sport

Elżbieta Smolińska Starosta Pruszkowski zaprasza na kolejną edycję „Czwartków lekkoatletycznych”, które są wielkim wydarzeniem sportowym, adresowanym do dzieci i młodzieży z terenu naszego powiatu i okolicznych miejscowości.

Uczestnicy startują w zawodach organizowanych w ramach rundy jesiennej oraz wiosennej rywalizując w biegach na 60m, 300m, 600 m, 1000m, skokach wzwyż i w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Każdy uczestnik może startować podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Punktacja prowadzona jest przez cały rok szkolny podczas rozgrywek: dla zawodników w 3-ch kategoriach wiekowych oraz dla nauczycieli.

Edycja jesienna odbędzie się 13, 20 i 27 września 2012 r. o godzinie 15:00 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego. Najlepsi zawodnicy zakwalifikują się do finałów ogólnopolskich, które zostaną rozegrane w czerwcu 2013r. W tym roku zapraszamy młodzież i dzieci z roczników 2000, 2001, 2002 i młodsze.

Zapraszamy na zawody lekkoatletyczne w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Pruszkowie przy ul Gomulińskiego 4.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst