Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Uwaga absolwenci szkół ponadgimnazjalnych!

Edukacja i sport

Zarząd Województwa Mazowieckiego informuje, że na podstawie porozumienia z Polsko-Japońską Wyższą Szkołą Technik Komputerowych w Warszawie może przyznać trzem absolwentom szkół ponadgimnazjalnych, zamieszkałym na terenie województwa mazowieckiego, bezpłatne miejsca w w/w szkole na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunkach Informatyka i Zarządzanie Informacją.

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych należy do najlepszych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. W 2002r. jako jedyna uczelnia niepaństwowa otrzymała kategoryzację Komitetu Badań Naukowych. Studentom PJWSTK przysługują takie same prawa, co studentom państwowych szkół wyższych.

Informacja dotycząca naboru na bezpłatne miejsca na studia w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie znajduje się na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl.

Bliższych informacji na temat rekrutacji udziela pracownik Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu P. Emilia Banach, tel. (0-22) 59 79 418, e-mail: e.banach@mazovia.pl

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst