Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Mazovia Karate Cup

Edukacja i sport

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na XIII Puchar Polski w kumite drużynowym w karate tradycyjnym „Mazovia Karate Cup”. Zawody odbędą się już 14 listopada (sobota) w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie.

Na macie staną do walki zawodnicy z klubów z całej Polski zrzeszone w Polskim Związku Karate Tradycyjnego. Wśród nich będą aktualni medaliści Mistrzostw Polski, Europy i świata. Nie zabraknie oczywiście karateków z Pruszkowa, reprezentujących barwy Karate Klubu Pruszków. Zawody odbędą się w formule kumite drużynowe, tzn. publiczność będzie obserwowała wyłącznie walki drużyn składających się z trzech zawodników. Pojedynki będą odbywać się w trzech kategoriach wiekowych: juniorów młodszych (14-15 lat), juniorów (16-17 lat) oraz seniorów (18+).
Podczas zawodów odbędzie się również spotkanie z Panem Jackiem Kucharskim, specjalistą ds. żywienia i suplementacji, który poprowadzi dla Państwa wykład pt. „Jak właściwie zadbać o zdrowie naszego aktywnego dziecka”.

Jak co roku, organizatorem wydarzenia jest lokalny Karate Klub Pruszków. Klub od 17 lat prowadzi zajęcia karate dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz dorosłych na terenie powiatów pruszkowskiego oraz grodziskiego. Jest to jeden z największych klubów karate tradycyjnego w Polsce i zrzesza blisko 500 aktywnie ćwiczących. Więcej informacji na www.facebook.com/KarateKlubPruszkow

RAMOWY PLAN IMPREZY:

10:00 – rozpoczęcie eliminacji MAZOVIA KARATE CUP
16:00 – wykład z Panem Jackiem Kucharskim nt. „Jak właściwie zadbać o zdrowie naszego aktywnego dziecka”
18:00 – FINAŁY MAZOVIA KARATE CUP

Źródło: Karate Klub Pruszków

Foto

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst