Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Parkrun Pruszków

Edukacja i sport

Zapraszamy mieszkańców powiatu pruszkowskiego do udziału w bezpłatnym biegu z pomiarem czasu, organizowanym regularnie w każdą sobotę, o godz. 9.00, w Parku Potulickich w Pruszkowie.

Biegi parkrun rozgrywane są na dystansie 5 km i przeznaczone dla wszystkich biegających, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, niezależnie od ich poziomu zaawansowania, czy też wieku. Parkrun to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości lub uzupełnienia planu treningów. Celem tego cyklicznego przedsięwzięcia jest zachęcenie wszystkich do wspólnego, regularnego biegania. Jedynym warunkiem uczestnictwa w biegach jest dokonanie jednorazowej rejestracji w elektronicznym systemie park run, w celu możliwości identyfikowania uczestników i podania ich rezultatów. Po dokonaniu rejestracji wystarczy wydrukować nadany indywidualny kod kreskowy i przynieść go ze sobą na bieg.

Parkrun jest częścią inicjatywy, która narodziła się w Wielkiej Brytanii i jest obecna w coraz większej liczbie krajów. Więcej informacji na temat biegów z cyklu parkrun w Polsce znaleźć można pod adresem www.parkrun.pl, informacja o biegach organizowanych w pozostałych krajach można znaleźć na www.parkrun.com.

Więcej informacji o biegu w Pruszkowie znajduje się na stronie www.parkrun.pl/pruszkow/ oraz na FB – parkrun Pruszków.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst