Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Konferencja

Aktualności

„Wyjść z cienia i izolacji – działania Powiatu Pruszkowskiego w zakresie budowania partnerstwa na rzecz wsparcia i rodzin dotkniętych autyzmem”.

Z inicjatywy Elżbiety Smolińskiej Starosty Pruszkowskiego w dniu 8 listopada odbędzie się konferencja pt. „Wyjść z cienia i izolacji – działania Powiatu Pruszkowskiego w zakresie budowania partnerstwa na rzecz wsparcia osób i rodzin dotkniętych autyzmem”. Honorowym patronatem konferencję objęła Anna Komorowska Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a patronat merytoryczny przyjęła Fundacja Synapsis.

Celem głównym konferencji jest zainicjowanie budowania partnerstwa w zakresie tworzenia systemu wsparcia dla osób dotkniętych autyzmem, na teren całego Mazowsza, a w szczególności Powiatu Pruszkowskiego i powiatów ościennych.
Na konferencji zostaną przybliżone działania, dotyczące budowania systemów wsparcia dla osób z autyzmem, oraz zostanie zaprezentowana działalność Fundacji Synapsis. Na zakończenie przewidziane jest wystąpienie przedstawicieli Fundacji Toto Animo” rodziców dzieci dotkniętych autyzmem z terenu Powiatu Pruszkowskiego oraz Powiatu Grodziskiego.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do rodzin, które na co dzień zmagają się z problemem autyzmu. Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji prosimy o zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres pcpr@powiat.pruszkow.pl lub faksem na nr 22 738 15 06.

Szczegółowych informacji udziela p. Anna Koj aspirant pracy socjalnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie pod nr tel. 22 738 15 05.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst