Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Uwaga! Od 2.11 zamknięty odcinek ruchu Al. Jerozolimskich

Aktualności

Informujemy, że w dniu 2 listopada 2016 zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu Al. Jerozolimskich (odcinek drogi wojewódzkiej nr 719) na odcinku od skrzyżowania z ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. B. Prusa/Bohaterów Warszawy w Pruszkowie.

Wyżej wymieniony odcinek Al. Jerozolimskich zostanie wyłączony z ruchu kołowego. Zalecamy korzystanie w tym czasie z wyznaczonych objazdów widocznych na załączonym planie.

Utrudnienia te związane są z planowaną od dłuższego czasu inwestycją Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie, której celem jest rozbudowa drogi wojewódzkiej DW719 na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Bohaterów Warszawy wraz z przebudową magistrali wodociągowej Dn 600mm w Pruszkowie. Generalnym wykonawcą jest Strabag Sp. z o.o.

Rozbudowa drogi wojewódzkiej DW719 na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Bohaterów Warszawy wraz z przebudową magistrali wodociągowej Dn 600mm realizowana jest na zlecenie Marszałka Województwa Mazowieckiego poprzez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Orientacyjna data końcowa zamknięcia drogi to 31.03.2017 r. Jest to końcowy termin poprowadzenia objazdów po drogach powiatowych. Natomiast harmonogram rzeczowo-finansowy dla przedmiotowej inwestycji kończy się w III kwartale 2017 r.

Mapa

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst