Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zmagania piłkarskie samorządowców i nauczycieli z uczniami

Aktualności

W Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Pruszkowie mecz halowej piłki nożnej rozegrali nauczyciele i samorządowcy z uczniami. Zorganizowany z okazji Dnia Edukacji Narodowej mecz wygrali uczniowie – 5:6. Drużyna otrzymała puchar, piłki oraz pamiątkowe dyplomy.

Naprzeciw siebie stanęły drużyny: młodych sportowców – uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie oraz nauczycieli i samorządowców. A w niej zagrali Zdzisław Sipiera Wojewoda Mazowiecki, przedstawiciele samorządu i nauczyciele.

Zdobywcami bramek w drużynie uczniów byli: Kacper Pyrek, Michał Kozaczkow, Szymon Śmieciński, Norbert Turowiecki, Jakub Osobiński i Michał Kaczmarczyk. W drużynie samorządowo-nauczycielskiej gole strzelili: Adam Wróblewski (2 gole), Sebastian Rybak, Tomasz Kunecki i Jarosław Sawicki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:1 dla uczniów, w drugiej samorządowcy i nauczyciele nadrobili straty, ale nie na tyle, by mecz wygrać. Zwyciężyli uczniowie wynikiem 6:5. W przerwie swoje umiejętności zaprezentowali młodzi tancerze.  Zwycięska drużyna otrzymała puchar oraz piłki do gry w piłkę siatkową i nożną podpisane przez Witolda Bańkę Ministra Sportu i Turystyki,  Wojewodę Mazowieckiego i Starostę Powiatu Pruszkowskiego. Wszyscy uczestnicy dostali również pamiątkowe dyplomy.

źródło: www.mazowieckie.pl

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst