Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Wolontariusz w organizacji

Aktualności

W poniedziałek 3 października w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie odbędzie się kolejne spotkanie organizacji pozarządowych w ramach powiatowej Akademii Społecznie Aktywnych. Tym razem tematem szkoleniowo-warsztatowego spotkania społeczników z terenu powiatu pruszkowskiego będzie WOLONTARIAT NA MIARĘ ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ.

To już drugie po wakacyjnej przerwie spotkanie w ramach realizowanego przez Powiat Pruszkowski projektu Akademii Społecznie Aktywnych. Społeczny wolontariat, którym tym razem zajmą się uczestnicy spotkania, jest niezmiernie istotnym elementem działania dla prawie każdej organizacji pozarządowej. To na bezinteresownym zaangażowaniu swoich członków i sympatyków organizacje te  budują nie tylko swoje sukcesy i osiągnięcia, ale wręcz podstawy wszystkich swoich działań. Dlatego każdy lider organizacji społecznej powinien mieć wiedzę i świadomość jak umiejętnie pozyskiwać wolontariuszy, jak z nimi współpracować, jak tą współpracę zgodnie z obowiązującymi przepisami unormować, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Szkolenie poprowadzi p. Anna Łukawska-Adamczyk współpracująca z Centrum Wolontariatu w Warszawie oraz Fundacją Szkoła Liderów, a także mająca w swoim dorobku wiele doświadczeń w koordynowaniu programów wolontariackich prowadzonych przez korporacje biznesowe.

Początek szkolenia – godz. 18.00   Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, ul. Drzymały 30

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i dostępny także dla społeczników niezrzeszonych w organizacjach, obowiązuje jednak uprzednie e-mailowe potwierdzenie udziału na adres:  pruszkowska.akademia.ngo@gmail.com (potwierdzenia należy dokonać do dnia 28.09.2016 r.)

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst