Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Fotografowie amatorzy na start

Aktualności

Zdjęcia oddające ducha, charakter i urok Mazowsza już od dzisiaj można nadsyłać na konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Piąta edycja organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konkursu potrwa do 15 października br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

„Mazowsze bliskie sercu” to konkurs skierowany zarówno do tych młodszych, jak i nieco starszych. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy lubią fotografować, mieszkają lub uczą się na Mazowszu, a co ważne znają miejsca, które warto pokazać innym za pomocą fotografii.

W tym roku uczestnicy konkursu mogą nadsyłać po trzy zdjęcia w ramach każdej z dwóch kategorii: krajobraz i architektura. Format fotografii nie może być mniejszy niż 13×18 cm. Każda zgłaszana do konkursu praca powinna być opisana na odwrocie – tytuł konkursu, tytuł zdjęcia, miejsce wykonania fotografii lub nazwa fotografowanego obiektu, kategoria, imię, nazwisko i adres autora, telefon oraz e-mail.

Na zwycięzców konkursu w obu kategoriach czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: 3 tys. zł – za zajęcie pierwszego miejsca, 2 tys. zł – za zajęcie drugiego miejsca oraz 1,5 tys. zł – za zajęcie trzeciego miejsca. Osoby wyróżnione otrzymają zestawy upominkowe.

Prace w formie odbitek wraz z zapisem na płycie CDnależy składać bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa lub przesyłać na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa z dopiskiem:Konkurs „Mazowsze bliskie sercu”.

Konkurs trwa od 15 września do 15 października br. (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.mazovia.pl/dla-mediow/informacje-prasowe/art,2580,fotografowie-amatorzy-na-start.html

Źródło:www.mazovia.pl

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst